חיפוש עסקים בעמקים

בלוג

בלוג

טיולי ג'יפים – טיולי שטח

טיולי ג'יפים – טיולי שטח

ישראל מציעה אין סוף מסלולי טיולים,  שיכולים להתאים לכל חתך אוכלוסיה ולכל אזור גיאוגרפי בו תרצו לבקר. הנה מספר נקודות אליהן כדאי להתייחס בארגון טיולים בישראל:

מהי מטרת הטיול?

ישנם טיולים שנועדו להעביר כמה שעות ואולי אפילו יום שלם של כיף עם המשפחה, יש טיולים שהמטרה שלהם היא לאתגר את המטילים או לגבש אותם לקבוצה אחת וישנם טיולים שיתאימו יותר לאנשים שמבקשים לחוות את נופיה המרהיבים של הארץ בצורה הכי קרובה וממשית שיש. הבנת מטרת הטיול תאפשר לכם לדעת לאן לכוון את הטיול כבר משלב התכנון.

מי בא לטיול

ארגון טיולים למשפחות עם ילדים מצריך הערכות שונה מאד מארגון טיולים לקבוצת חברים מהצבא למשל. כשמתכננים טיולים עם ילדים יש לתת את הדעת בנוגע לנקודות עצירה מרובות, אפשרויות שתייה ומנוחה ועוד אי אילו אטרקציות שיעבירו לקטנים את הזמן בנעימים, אי אפשר לאתגר ילדים בארגון טיולים שהם פשוט לא יוכלו לבצע ולכן מומלץ להיצמד למתכונת פשוטה ולא מורכבת. לעומת זאת לגילאים קצת יותר מבוגרים השמיים הם הגבול, תוכלו לכלול בכל מסלול טיולים גם שילוב של ספורט אתגרי כלשהו או ללכת על מסלולי טיולים שישמרו על הקצב מהיר ומרתק.

טיול פעיל או טיול רגיל

בעבר כשהיו חושבים על טיולים מיד הייתה מצטיירת תמונת מכנסי החאקי וכובע הטמבל עם מקל ביד ושיר בלב, היום חברות טיולים רבות חרגו מהמוסכמה הזו והם מציעים למטילים שלהם חוויות טיולים שונות ומגוונות, החל ממסלולי טיולים המיועדים לסוסים ועד מסלולי טיולים שנועדו לשיוט, האפשרויות הן באמת אין סופיות ורמת הפעילות שאתם מחפשים תוכל לעזור לא מעט בבחירה.

טיולי שטח

טיולי שטח הם דרך מופלאה לחובבי האקסטרים ומחפשי האתגרים לחוות את ישראל בצורה מיוחדת במידה, ישנם טיולי שטח המתבצעים על רכבי 4 על 4, יש כאלה המיועדים לטרקטורונים, טיולי שטח לאופנועים ועוד. ההתמודדות עם טיולי שטח אינה פשוטה וגם הנהגים הכי מנוסים עלולים להיתקל בקשיים במהלך הדרך אבל זה חלק גדול מהעניין שיוצרים טיולי שטח. אלו אינם טיולים שמתאימים לילדים ולא כל אחד יכול להיות נהג טיולי שטח אבל חברות טיולי שטח רבות מציעות גם טעימה למי שאינו מנוסה בתחום.


להתראות על הג'יפ

עם דני.

מורה דרך מוסמך


כרטיס העסק שלי


www.danyjip.com


0505503717


כרטיס הביקור הדיגיטלי שלי https://www.dibiz.co/danyjipאם ברצונכם לשלוח לנו מאמר שנעלה כאן בבלוג, כתבו את תוכנו בגוף ההודעה או צרפו בקובץ וורד

Tivonet